ماشین لباسشویی AEG مدل L7FEE842R

ماشین لباسشویی AEG مدل L7FEE842R یک ماشین لباسشویی بسیار زیبا با طراحی شیک و امروزی و رنگ سفید است که می توانید آن را در آشپزخانه های مدرن خود به راحتی قرار دهید. دیگ این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت 8 کیلوگرم بوده و برای یک خانواده متوسط و پرجمعیت بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های ماشین لباسشویی AEG L7FEE842R

این ماشین لباسشویی دارای بخارشوی بوده و شما می توانید از این ویژگی برای شست و شوی لباس های حساس با لکه های قوی و سخت استفاده کنید. این ماشین لباسشویی همانند دیگر وسایل برقی این برند دارای قفل کودک بوده تا با آرامش خیال بتوانید به فرزندتان اجازه دهید در محیط آشپزخانه بازی کند.

چرخش موتور این ماشین لباسشویی در حالت ماکسیمم به مقدار 1400 دور در دقیقه رسیده و می تواند تمامی لکه های موجود روی لباس ها را پاک کند. یکی دیگر از ویژگی های این ماشین داشتن دیگ الماسه با قابلیت شست وشوی خودکار است. برجستگی ها و تورفتگی های دیگ باعث می شود که لباس ها به طور کامل شسته شده و تاروپود آن ها به طور کامل محافظت شود.

میزان نویز و صدای تولیدی در این ماشین بسیار کم بوده و هنگام کار تنها 51 دسی بل و هنگام آب کشی 75 دسی بل تولید می کند. میزان برق و آب مصرفی این ماشین لباسشویی بسیار کم بوده و دارای رده انرژی A+++ و میزان مصرف آب 10999 لیتر به صورت سالیانه می باشد.

ماشین لباسشویی AEG مدل L7FEE842R دارای برنامه های شست و شوی متنوعی مانند تاخیر در شست و شو، شست و شوی سریع، شست و شوی پارچه های مختلف از جنس کتان، پنبه، الیاف و غیره می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی AEG

ماشین لباسشویی AEG  مدل L87495 XFL

ماشین لباسشویی AEG مدل L87495 XFL یک ماشین لباسشویی کاملا اقتصادی است که دارای میزان مصرف آب و انرژی بسیار کم است. این ماشین لباسشویی دارای رده انرژی A+++  بوده و در هر چرخه تنها مقدار 10999 لیتر آب مصرف می کند.

ویژگی های ماشین لباسشویی AEG  L87495 XFL

این ماشین لباسشویی دارای برنامه ضد حساسیت بوده و می تواند لباس های شما را بدون ایجاد هیچ گونه حساسیت مواد شوینده تمیز کند. حرکت چندگانه دیگ باعث می شود شست و شوی لباس ها به صورت دستی شبیه سازی شده و تمامی لکه های آن به طور کامل پاک شوند.

این ماشین لباسشویی دارای سیستم عیب یابی خودکار داشته تا در صورت بروز بسیاری از مشکلات داخلی ماشین به طور خودکار آن را برطرف کند. در کنار مصرف انرژی بسیار پایین این ماشین برنامه های کاهش مصرف انرژی رامی توانید برای مینیمم کردن مصرف انرژی به کار ببرید.

انتخاب برنامه سکوت کامل هنگام شست و شو باعث می شود که کار کردن ماشین هیچ گونه صدای تولید نکند. درب این ماشین اندازه XXL داشته و با زاویه 180 درجه باز می شود. بنابراین می توانید به راحتی تمامی لباس های خود را داخل ماشین قرار دهید.

بخارشوی به کار رفته در این ماشین همچنین باعث می شود که بتوانید لباس های مختلف با لکه های سخت را بشوئید. ظرفیت دیگ ماشین لباسشویی AEG مدل L87495 XFL مقدار 9 کیلوگرم بوده و با داشتن 16 برنامه شست و شوی مختلف می توانید هر لباس را با شرایط مناسب و ایده آل خود بشوئید.

تعمیر ماشین لباسشویی AEG

چگونه فیلترهای ماشین لباسشویی را بررسی کنیم؟

چگونه فیلترهای ماشین لباسشویی را بررسی کنیم؟

آب گرم و سرد خانه شما به شیر ورودی پشت ماشین لباسشویی وصل می شود. در هر انتهای شلنگ های منبع آب، ممکن است فیلتری برای جذب پسماند و جلوگیری از آسیب رسیدن به ماشین لباسشویی وجود داشته باشد. شیر ورودی آب نیز فیلترهایی دارد. اگر فیلترها گرفته شوند، نتیجه ی آن فشار کم آب، عدم جریان یافتن آب یا دمای نامناسب آب خواهد بود.

هشدار: پیش از تست یا تعمیر، لطفاً اصول ایمنی را رعایت کنید.

پیش از بررسی فیلترها، ماشین لباسشویی را از برق بکشید یا جریان برق را از جعبه فیوز یا پنل مدارشکن قطع نمایید تا از برق گرفتگی در امان باشید.

شیر ورودی آب را می توان به واسطه شلنگ های آبی که در پشت ماشین لباسشویی به آن متصل شده اند، شناسایی نمود. شلنگ ها را در سطل قرار دهید و آب را باز کنید تا مطمئن شوید که فشار آب کافی دارید و هر گونه پسماند باقیمانده خارج می شوند.

فیلترهای شلنگ و شیر ورودی را بررسی کنید تا پسماندی در آن باقی نمانده باشد. اگر پسماند یافتید، آن را خارج کنید. فیلترها در شیر ورودی قابل دفع نیستند بنابراین دقت کنید که به آن آسیب وارد نکنید.

اگر فشار آب خوبی دارید و پسماندی مشاهده نمی کنید، آنگاه خود شیر ورودی ممکن است ایراد داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مربوط به بررسی شیر ورودی مراجعه نمایید.

چگونه فیلترهای ماشین لباسشویی را بررسی کنیم؟

همکاران ما
توسط aegfixer / تعمیرات AEG / 0 دیدگاه

همکاران ما

با افتخار اعلام می کنیم که متخصصین برجسته تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ و ال جی به صورت دائمی فعالیت خود را با تیم ما آغاز کرده اند. در زیر خدماتی که این عزیزان ارائه می دهند را معرفی می کنیم و امیدواریم مورد توجه شما واقع گردد :

خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ :

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی :

تعمیرات تلویزیون ال جی

 تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال فریزر ال جی

تعمیر ماکروفر ال جی

تعمیر یخچال ال جی

 

خشک کن لباس چگونه کار می کند؟

خشک کن لباس با چرخاندن لباس ها و عبور دادن هوا از طریق دیگ موجب خشک شدن لباس ها می شود. این دیگ تیغه هایی دارد که داخل دیگ برجسته هستند و از انباشته شدن لباس ها جلوگیری می کنند. طول مدت زمان کار خشک کن و دمای هوا عناصر مختلف چرخه های عملکرد خشک کن محسوب می شوند.

یک موتور دیگ لباس ها را می گرداند و همچنین یک فن (که دمنده به آن گفته می شود) را نیز می گرداند. جریان هوا از دمنده از طریق المنت گرمایی (در یک خشک کن الکتریکی) یا از طریق فندک (در خشک کن گازی) عبور می کند. سپس هوا از طریق دیگ عبور کرده و از پشت خشک کن از طریق کانال هایی به سمت بخش تهویه حرکت می کند که معمولاً خارج از خانه کار گذاشته می شود.

خشک کن تا زمانی سوئیچ در این پیام را بدهد که در بسته است، نمی تواند کار کند. دکمه استارت باید فشار داده شود تا تایمر کنترل فعال شود. تایمر، طول زمانی که خشک کن کار می کند را کنترل یا تنظیم می کند یا با حسگر رطوبت همکاری می کند که رطوبت آب در دیگ را می سنجد تا مشخص شود که چه زمانی لباس ها خشک شده اند.

انتخابگر دما، دمای بیشینه درون دیگ را با کمک چند ترموستات کنترل می کند. در زمان مورد نیاز هیتر روشن یا خاموش می شود تا دما حفظ شود.

زمانی که چرخه زمان دار تمام می شود یا حسگر رطوبت مشخص می کند که لباس ها خشک هستند، چرخه خشک کردن پایان یافته و معمولاً صدایی از دستگاه پخش می شود به نشانه اینکه چرخه خشک کردن تمام شده است.

برخی از خشک کن ها، گزینه جلوگیری از چروک شدن دارند که هر چند دقیقه خشک کن را تکان می دهد تا از چروک شدن لباس ها جلوگیری شود.

چگونه از شر بوی بد ماشین لباسشویی خلاص شویم؟

آیا شما نیز مشکل بوی نامطبوع متصاعد شده از ماشین لباسشویی را دارید؟ شکایات زیادی را در خصوص بوی نامطبوع از افرادی شنیده ایم که ماشین های لباسشویی دارند که از جلو پر می شوند. این مشکل نیز ممکن است برای ماشین های لباسشویی که از بالا پر می شوند پیش آید.

بوی نامطبوعی که تجربه می کنید ممکن است ناشی از رشد قارچ باشد. داخل ماشین لباسشویی ممکن است حجمی از آب راکد وجود داشته باشد و محل رشد قارچ ها شود. اگرچه ممکن است ماشین لباسشویی را به صورت منظم استفاده می کنید، قارچ ها شسته نمی شوند. در ماشین لباسشویی آزمایشی ما، بویی مانند بوی دود سیگار کهنه داشت، اگرچه هیچ لباسی با بوی سیگار در آن شسته نشده است.

نکاتی ارائه می کنیم که ممکن است به حذف مسائل مربوط به بوی بد در ماشین لباسشویی کمک می کند. ابتدا و مؤثرترین بخش در تحقیق شما این است که درپوش را بردارید یا در ماشین را باز کنید. باز گذاشتن در به گردش هوا و تبخیر آب راکد کمک می کند. کاهش بوی بد به سرعت و قابل توجه صورت گرفت.

نکته دوم، روشن کردن ماشین روی چرخه خیساندن سریع با دیگ خالی است. یک فنجان کامل ماده شوینده را در آغاز چرخه اضافه کنید. ماده شوینده در حذف ریزجانداران مانند قارچ و باکتری مؤثر است. با این حال، راه اندازی ماشین برای یکبار به طور کامل مؤثر نیست. پیشنهاد ما ریختن یک فنجان دیگر ماده شوینده در دیگ شستشو پس از تمام شدن چرخه شستشو است. این کار باعث می شود که ماده شوینده راکد بماند و باید از رشد قارچ و باکتری جلوگیری کند. با این حال، اگر این کار را انجام می دهید، پیش از پر کردن ماشین، باید مجدداً این کار را با دیگ خالی انجام دهید تا از وارد شدن آسیب به لباس ها از طریق ماده شوینده باقی مانده در دیگ ماشین جلوگیری شود.