نمایندگی تعمیرات AEG ، سالیان متمادی است که در صنعت تعمیر و ارائه خدمات پس فروش انواع وسایل برقی خانگی فعالیت دارد. به هر حال حتی بهترین برند از وسایل برقی نیز ممکن است روزی خراب شده و نیاز به تعمیرکار متخصص برای رفع عیب رخ داده باشد. با توجه به اینکه سیستم طراحی وسایل برقی خاص و پیچیده است، کوچکترین بی دقتی در تعمیر این وسیله می تواند حتی منجر به سوختن آن گردد. عاقلانه ترین کار در مواجه شدن با این قبیل مشکلات، ارجاع تعمیر وسیله به نمایندگی های معتبر و تحت نظر مهندسین با تجربه است.

خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات  AEG

ما در نمایندگی تعمیرات AEG سعی بر این داریم خدمات به نحوی ارائه گردد که رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد و در همین راستا رعایت دو مورد زیر را سرلوحه کاری خود قرار می دهیم:

1-   انجام تعمیرات در منزل مشتری

قطعا جابجایی وسیله برقی برای بردن به نمایندگی، سخت و گاهی نیاز به چند نفر نیروی کمکی خواهد بود. اما نمایندگی تعمیرات AEG بار این مسئولیت را از عهده مشتریان برداشته و تعمیرکار را به منزل وی اعزام می کند.

2-   ارائه خدمات با ضمانت نامه

ممکن است بعد از تعمیر وسیله برقی، باز هم همان عیب رخ بدهد و در این صورت مشتری باید هزینه بیشتری جهت تعمیر بپردازد. اما نمایندگی تعمیرات AEG برای کلیه خدمات خود، گارانتی را در بازه های زمانی منظم در نظر گرفته و در صورتی که خرابی مجدد در این بازه باشد، هیچ هزینه ای از مشتری برای تعمیرات ثانویه دریافت نخواهد کرد.